Wibrator dopochwowy – dla kobiet ceniących klasyczne doznania!

Wibratorów jest na rynku naprawdę sporo i zapewne są one w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania większości użytkowniczek i użytkowników.

Z całą pewnością do tych najpopularniejszych wariantów należą standardowe, nawiązujące do naturalnej męskiej anatomii wibratory dopochwowe. Czym się charakteryzują, na co zwrócić uwagę przed zakupem i jak dbać o takie gadżety erotyczne?

Czym charakteryzuje się wibrator dopochwowy?

Zgodnie ze swoją nazwą, wibrator dopochwowy https://sexactive.pl/wibratory-naturalne powstał z myślą o stymulacji metodą penetracji – imitując stosunek płciowy. W związku z tym taki klasyczny wibrator przypomina wielkością oraz kształtem męski członek – może być zarówno modelem naturalnym, niemal do złudzenia przypominającym penisa, jak i jedynie nawiązującym do jego kształtu. Urządzenie to może być zatem całkowicie gładkie, ale w sprzedaży znajdują się też warianty z wypustkami, które mogą potęgować doznania i dodają wizualnie pewnego „pazura” takim akcesoriom.

Poza tym, jak typowy wibrator, model dopochwowy będzie oczywiście wyposażony w specjalny silniczek, który wywołuje drgania i wibracje pozwalające na dodatkową, bardzo intensywną stymulację. Najpowszechniej stosowanym zasilaniem pozostają jak do tej pory baterie – najczęściej typu AA lub AAA, co ułatwia użytkowanie gadżetu – tego rodzaju akumulatorki są dostępne regularnie w sprzedaży.

Nowsze zabawki erotyczne tej kategorii mogą być również oferowane z zasilaniem akumulatorowym (stałym). Dzięki dołączonej ładowarce lub pasującemu okablowaniu można wielokrotnie ładować zabawkę erotyczną. Do tego jest to ekologiczne rozwiązanie – jeżeli nie chcesz generować kolejnych odpadów elektronicznych w postaci zużytych baterii.

Jak wybrać dobrej klasy wibrator dopochwowy?

Tak, jak w przypadku właściwie większości jakichkolwiek wyrobów, także wibratory dopochwowe różnią się między sobą ceną, wielkością, kształtem oraz funkcjonalnością czy też materiałem, z jakiego zostały wykonane. I, de facto, to właśnie te cechy trzeba brać pod uwagę w przypadku chęci zakupu idealnego dla siebie (lub na prezent) wibratora dopochwowego. Od czego zatem zacząć?

W pierwszej kolejności sprawdź, z jakiego materiału został wykonany dany wibrator. Obecnie na rynku przodują już wysokiej jakości urządzenia, które powinny być produkowane z bezpiecznych surowców, jednak przezorny zawsze ubezpieczony – a materiał, którym pokryte jest urządzenie będzie odpowiadał nie tylko za jakość zabawy, ale też bezpieczeństwo Twojej skóry.

Najprzyjemniejsze w dotyku są wibratory pokryte cyberskórą (w niektórych modelach możesz spotkać się z określeniem natural skin). To właśnie takie modele są najbardziej polecane osobom, które poszukują bardzo naturalnych wrażeń. Popularne są również wibratory dopochwowe pokrywane silikonem medycznym. To przyjemny materiał o delikatnej teksturze, który dodatkowo jest bardzo bezpieczny dla skóry – nie uczula ani też nie powoduje podrażnień mechanicznych (pamiętaj jednak, by zawsze używać lubrykantów!).

Drugą kwestią, na którą również dobrze jest spojrzeć przed dokonaniem zakupu, jest wielkość oraz kształt wibratora. Początkującym czy też osobom, które po prostu wolą delikatniejsze wrażenia fizyczne polecamy węższe modele, często będące po prostu podłużnym urządzeniem o gładkiej powierzchni. Jeśli natomiast lubisz naturalnie czuć się w trakcie zabaw solo, sięgnij bez obaw po wibrator naturalny, który będzie miał na swojej powierzchni nawet imitacje żyłek lub też będzie lekko zakrzywiony.

Co do samej wielkości, zwłaszcza w sytuacji, gdy kupujesz zabawkę w takim punkcie, jak internetowy seks-shop https://sexactive.pl/ , przyjrzyj się podanym wymiarom – nie tylko długości, ale też średnicy (obwodowi) erotycznego gadżetu i dostosuj je tak do własnych oczekiwań, jak i możliwości.

Czy wibrator dopochwowy jest dobry dla… zdrowia?

Mit, że masturbacja jest szkodliwa dla zdrowia upadł już na szczęście dawno temu i dzisiaj trudno byłoby mówić o tym, że wykorzystywanie zabawek erotycznych jest niebezpieczne. Przy stosowaniu się do podstawowych zasad (lubrykant plus odpowiednie dbanie o higienę akcesoriów), używanie wibratora nie powoduje żadnych przykrych skutków ubocznych. Co więcej, regularne stymulowanie obszarów intymnych za pomocą wibracji może sprzyjać kobiecej anatomii!

Zgodnie z badaniami prowadzonymi w ramach fizykoterapii urologicznej dowiedziono, że łagodne wibracje (lub też stopniowo zwiększana ich intensywność) nie tylko pobudzają krążenie krwi, ale też prowadzą do wzmocnienia mięśni Kegla. Te odpowiedzialne są, między innymi, za prawidłową pozycję dna miednicy i utrzymanie moczu. Tym samym stosowanie wibratorów dopochwowych pozwala nie tylko osiągnięcie orgazmu, ale też prowadzi do poprawy funkcjonowania układu moczowo – płciowego.

Pamiętaj również, że osiągnięcie satysfakcji działa rozluźniająco na mięsnie i uspokajająco na Twój umysł! Wybierając dobrej jakości, przyjemny w dotyku wibrator, który w dodatku został wyposażony w możliwość płynnej regulacji wibracji, dbasz o zdrowie fizyczne, jak i dobre samopoczucie.