Wyjątkowa współpraca Casio G-Shock. Kto współtworzył nowy zegarek?

Zegarki męskie Casio od dawna uważane są za jednej z najbardziej rozpoznawalnych oraz najbardziej zaufanych czasomierzów. Stanowią gustowny i funkcjonalny dodatek do zadań specjalnych. Dzięki nim można stworzyć ciekawą, schludną stylizację. Zegarki Casio cenione są też za funkcjonalność, design oraz zastosowanie najlepszych materiałów. Jeżeli szukasz sportowego zegarka, zapoznaj się z ofertą tego producenta zegarków.

Casio G-Shock DW-H5600 – wyjątkowy zegarek sportowy we współpracy z Polar

G-Shock DW-H5600 to nowy model sportowego zegarka marki Casio, który powstał we współpracy z marką Polar. Jego design utrzymany jest w klasycznym dla G-Shock’ów stylu. To funkcjonalny smartwatch, który wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, które doskonale przydają się podczas rozmaitych czynności fizycznych. Model ten wyposażony jest w pulsometr oraz wiele innych ciekawych funkcji. Warto wymienić tutaj choćby GPS, akcelerometr, licznik kroków i inne czujniki przeznaczone do monitorowania aktywności fizycznej.

Zegarek Casio męski wyposażony jest też w wiele innych ciekawych funkcji. Jedną z nich jest funkcja szacowania obciążenia treningowego. Ten funkcjonalny zegarek może mierzyć poziom tlenu we krwi czy tętno. Jego algorytm pozwala na analizę treningu sportowego, jak i snu. Jego precyzyjne działanie zawdzięcza się technologiom implementowanym przez firmę Polar. Ten funkcjonalny i estetyczne model wyposażony został w podświetlany ekran, który wyświetla podstawowe informacje. Te bardziej szczegółowe udostępniane są na aplikację na telefon, z którą zegarek łączy się bezprzewodowo.

Dzięki zegarkowi Casio G-Shock DW-H5600 można bardzo łatwo i intuicyjnie monitorować swoją aktywność fizyczną. Możliwe jest prowadzenie dziennika, plannera i nie tylko. Urządzenie to pozwoli mieć wgląd na różnego rodzaju parametry, np. pomiar szybkości bądź pomiar dystansu. Co istotne, dokonuje ich bez zastosowania czujników zewnętrznych.

Ta linia zegarków ceniona jest za kompaktowe rozmiary. Mierzą one zaledwie  51,1 x 44,5 mm i ważą 59 g. Te niewielkie rozmiary możliwe były do zrealizowania dzięki cienkiemu ekranowi LCD oraz kompaktowej baterii. Wykonanie modelu Casio G-Shock DW-H5600 jest na najwyższym poziomie. Najistotniejsze elementy koperty, paska oraz lunety zrobione zostały z biomasy. Mowa tutaj oczywiście o żywicy pochodzenia biologicznego. Dlatego mowa tutaj o ekologicznym zegarku, który pomaga w zmniejszeniu śladu węglowego. Jeżeli szukasz kompaktowego, funkcjonalnego i estetycznego zegarka, Casio zegarek będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Wyróżnia się świetnym stosunkiem jakości do ceny. To niezawodny zegarek, który posłuży Ci przez wiele lat.

Dlaczego zegarek Casio? Męski dodatek do zadań specjalnych

Zegarki Casio od lat cieszą się popularnością na całym świecie. Stanowią męski dodatek do zadań specjalnych z wielu powodów. Przede wszystkim wyróżniają się wytrzymałością i trwałością. Zegarki tej marki słyną z wysokiej jakości wykonania. Są wytrzymałe, dzięki czemu mogą posłużyć przez wiele lat. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się stal nierdzewną, żywicę pochodzenia biologicznego, szkło mineralne oraz tworzywa sztuczne. Dzięki czemu zegarki tego producenta są odporne na zarysowania, uderzenia, a przy tym są też wodoodporne.

Niewątpliwą zaletą zegarek Casio jest fakt, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane w ekstremalnych warunkach. Śmiało można je założyć na wspinaczkę górską, kiedy pogoda jest niepewna. Świetnie spisują się też podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Ogromną ich zaletą jest też funkcjonalność. Zegarki Casio oferują szeroki zakres funkcji. Stale implementowane są w nich nowinki technologiczne. Wiele modeli zawiera takie funkcje jak: timer, światło LED, barometr, wysokomierz, krokomierz i wiele innych przydatnych rozwiązań.

Sportowe modele Casio typu smartwatch wyposażone są w specjalistyczne funkcje jak np. moduł GPS czy monitoring aktywności fizycznej. Kolejnym argumentem przemawiającym za kupno zegarka tej marki jest estetyka. Casio oferuje rozmaite style zegarków, przez co każda osoba znajdzie coś idealnego dla siebie. Oferowane są zarówno klasyczne, eleganckie modele, jak i te bardziej sportowe. Dostępne są też bardziej zaawansowane technologicznie modele. Oferta producenta Casio jest szeroka, dzięki czemu łatwo dopasować zegarek do swoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Casio zasłynęło ze swojego ikonicznego modelu G-Shock, który wyróżnia się przede wszystkim wytrzymałością i futurystycznym designem.