Jaką Toyotę wybrać do miasta?

Wybór odpowiedniego samochodu do miasta może być wyzwaniem, biorąc pod uwagę zatłoczone ulice, ograniczoną przestrzeń parkingową i potrzebę oszczędności paliwa. Jednak Toyota, znana z niezawodności, efektywności i innowacyjności swoich pojazdów, oferuje kilka opcji, które idealnie sprawdzają się w miejskim środowisku. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź na jakie modele warto zwrócić uwagę!

Nowa Toyota Yaris – postaw na oszczędności

Yaris to auto, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi motoryzacji. Ten kompaktowy hatchback oferuje doskonałą zwrotność i łatwość prowadzenia w ciasnym środowisku miejskim. Dzięki mniejszym rozmiarom samochodu parkowanie i poruszanie się po wąskich uliczkach nie stanowi dla kierowcy żadnego problemu.

Nowa Toyota Yaris wykorzystuje rozwijane przez lata technologie hybrydowe, by miejska jazda stała się jeszcze przyjemniejsza. Wydajny napęd charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem paliwa i zerową emisją spalin, o ile pracuje w pełni w trybie elektrycznym. Przekłada się to na naprawdę odczuwalne oszczędności na benzynie.

Fani zaawansowanych technologii również nie będą zawiedzeni. Nowa Toyota Yaris jest wyposażona w rozbudowane systemu multimedialne, a także dodatkowe funkcjonalności takie jak kamera cofania, asystent utrzymania pasa ruchu, układ detekcji przeszkód i wiele więcej!

Nowa Toyota Corolla – wydajność i ekonomia

To kolejny popularny model do jazdy miejskiej. Nowa Toyota Corolla dostępna w wersji hybrydowej zapewnia średnie zużycie paliwa na poziomie 4,4-4,7 litra, w zależności od wybranej konfiguracji. Jest wyposażona w inteligentne systemy, które pomagają w jeszcze bardziej efektywnym i oszczędniejszym prowadzeniu. Dzięki trzem trybom jazdy (Normal, Eco i Power) można dostosować ją łatwo do własnych preferencji oraz warunków panujących na drodze.

Nowa Toyota Corolla to także świetne zawieszenie, sztywne nadwozie i bezpośredni układ kierowniczy. Przekłada się to na pełną kontrolę nad autem, co jest niezwykle ważne w ciasnych i trudnych do manewrowania miejskich uliczkach.

Podobnie jak model Yaris, nowa Toyota Corolla jest wyposażone w liczne technologie ułatwiające prowadzenie. Ma też duży ekran dotykowy, który pozwala na intuicyjne i bezpieczne korzystanie ze wszystkich dodatkowych funkcjonalności.

Nowa Toyota Aygo X

Aygo X to crossover, który charakteryzuje się najmniejszymi rozmiarami ze wszystkich prezentowanych w artykule modeli. Pozwala to na jeszcze lepsze manewrowanie i kontrolę nad jazdą oraz parkowaniem. Odnajdą się w nim zarówno doświadczeni, jak i początkujący kierowcy.

Nowa Toyota Aygo X została stworzona z myślą o nowoczesnych mieszkańcach miasta. Łączy w sobie ekonomiczność, odważny design i wydajne technologie. Jest wyposażona w zaawansowany system multimedialny, który umożliwia między innymi pełną synchronizację smartfona z samochodem. Dzięki temu korzystanie z funkcji cyfrowych, nawigacji i nie tylko, jest bardzo proste.

Jeżeli nowa Toyota Aygo X lub inny miejski model tego producenta wpadł Ci w oko, skontaktuj się z doradcami z salonu Toyota Poznań Ukleja. Otrzymasz tam fachową pomoc w konfiguracji Twojego wymarzonego auta.